MEISTERDAMINE JA LOOVMEHHATROONIKA
Neljap. 14.00 - 15.30 (1. - 3. kl.)

Õpime tegutsedes!

Saame teada, missugused tööriistad ja seadmed on olemas ning kuidas nendega ohutult tegutseda. Saed, noad, akutrellid, viilid, rasplid, vasarad, tangid ja näpitsad, põletusmasinad, augurauad, liimipüstolid jpm on meie abivahendid. Õpime lõikama ja vestma.
Muugime lahti  ja uurime seestpoolt  vana kodutehnikat ning elektroonikat.
Meisterdame erinevatest materjalidest, et käed saaksid osavaks ja tööriistad tuttavaks.
Tutvume savitöö, nahatöö  ja erinevate naturaalsete materjalidega: kartong, klaas, puit, metall (traaditööd)

LOOVMEHHATROONIKA JA MEISTERDAMINE

Reede. 14.30 - 16.00 (4. - 5. kl.)

Õpime uurides, harjutades tegutsedes!
Töötame paljude erinevate tööriistade ja seadmetega. Saed, noad, akutrellid, viilid, rasplid, vasarad, tangid ja näpitsad, jootekolvid, põletusmasinad, augurauad, liimipüstolid jpm on meie abivahendid.
Koostame oma leiutistele  vooluahelad ja elektriskeemid. Joodame ja sepistame.
Muugime lahti  ja uurime seestpoolt  vana kodutehnikat ning elektroonikat.
Õpime tundma ja töötame paljude, peamiselt naturaalsete materjalidega: savi, kartong, klaas, puit, erinevad metallid (messing, vask, tina, teras, alumiinium, pronks).
Teeme endale ise tööriistad (naasklid, kruvikeerajad, noad)

Mõtleme välja, konstrueerime ja teeme valmis objekte, mis sõidavad, vilguvad, lendavad, pöörlevad või hüppavad....

LOOVMEHHATROONIKA JA INSENEERIA

Neljap. 16.30 - 18.00 (6. - 9. kl.)
Õpime uurides, süvenedes,  katsetades, harjutades!
Töötame paljude erinevate tööriistade, materjalide ja seadmetega. Teeme tutvust arvutite abil juhitavate seadmetega: laserlõikus, lasergraveerimine, 3D printimine, CNC freesimine. Arvutijoonestamine.
Mitteformaal- ja formaalhariduse lõimimise raames on õpilastel võimalus teha loovtöö Athena koolis.